Do biura Stowarzyszenia Aglomeracja Wrocławska we Wrocławiu zatrudnimy osobę na stanowisko administracyjno-biurowe.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa telefoniczna i komunikacja mailowa biura
  • przyjmowanie i obsługa interesantów, organizacja i koordynacja spotkań (stacjonarnych oraz online)
  • sporządzanie pism, raportów, notatek ze spotkań, prezentacji, newsletterów
  • pomoc przy organizacji wydarzeń, w tym wydarzeń poza miejscem pracy
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, zapewnienie prawidłowego i płynnego obiegu informacji i dokumentów wewnątrz firmy przy zachowaniu bezpieczeństwa i poufności informacji
  • współpraca z kurierami i dostawcami usług
  • zakup materiałów biurowych i spożywczych
  • prace biurowe i administracyjne
  • ewidencja i archiwizacja dokumentów
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

  • wykształcenie minimum średnie wraz z maturą
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • wysokie kompetencje językowe i edytorskie, umiejętność składnego tworzenia i redagowania tekstów (język polski)
  • umiejętność słuchania, kojarzenia faktów i wyciągania wniosków
  • znajomość funkcjonalności, możliwości i narzędzi mediów społecznościowych
  • perfekcyjna organizacja czasu pracy i umiejętność koordynacji wielu zadań, często pod presją czasu
  • pracowitość i systematyczność
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • samodzielność w podejmowaniu inicjatyw w codziennym działaniu
  • umiejętność pracy pod ograniczonym nadzorem i presją czasu
  • chęć nauki i otwartość na nowe rozwiązania

WYMAGANIA DODATKOWE:

  • wysoka kultura osobista, umiejętności skutecznej komunikacji
  • zainteresowanie tematyką samorządności i dobrymi praktykami w obszarze demokracji
  • podstawowa wiedza z zakresu samorządu terytorialnego
  • doświadczenie w obszarze administracji biurowej jak również koordynacji projektów i wydarzeń mile widziane

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • wsparcie merytoryczne
  • niezbędne narzędzia pracy
  • nabycie doświadczenia, umiejętności i wiedzy
  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole
  • dobrą atmosferę pracy

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. czwartek, 21 kwiecień 2022 13:56 Błażej Janik
Artykuł został zmieniony. czwartek, 21 kwiecień 2022 14:01 Błażej Janik