INFORMACJA O WYNIKACH KONKURSU:

Działając na podstawie § 5 Regulaminu konkursu na opracowanie merytoryczne projektów edukacyjnych dla uczniów szkół VII-VIII zawiadamiamy, że w konkursie na „Opracowanie merytoryczne projektu edukacyjnego dla uczniów szkół VII-VII szkół podstawowych” dokonano oceny złożonych prac konkursowych.

Najwyższą liczbę punktów otrzymała praca konkursowa złożona przez: Fundacja Ładne Historie z siedzibą Al. Niepodległości 12a/1, 58-100 Świdnica.

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Aglomeracja Wrocławska zaprasza do udziału w Konkursie na opracowanie merytoryczne i realizację projektu edukacyjnego dla uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych w zakresie edukacji antydyskryminacyjnej

Prace konkursowe należy przesłać w formie elektronicznej na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 15 listopada 2022 r.

Szczegółowe informacje zawarte są w załączonym "Regulaminie konkursu".

Tytuł Typ Rozmiar Dodany przez
Regulamin konkursu - PDF pdf 641.57 KB Błażej Janik
Regulamin konkursu - DOCX docx 59.38 KB Błażej Janik
Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony.
Dodane załączniki
piątek, 28 październik 2022 13:37 Błażej Janik
Artykuł został zmieniony. piątek, 18 listopad 2022 12:23 Błażej Janik